باغ تالار عروسی

انتخاب باغ عروسی یکی از مهم ترین و مؤثرترین عوامل برگزاری یک عروسی با شکوه است. امروزه گرایش زوج های جوان به برگزاری مراسم عروسی در باغ تالارها افزایش یافته است.

گروه تشریفات آشا با ارائه بهترین پیشنهاد ها به منظور انتخاب باغ تالارهای عروسی، می کوشد تا شبی به یادماندنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

دیزاین و گل آرایی

 دیزاین و گل آرایی جذاب ترین و تأثیرگذارترین بخش مراسم عروسی می باشد. گروه تشریفات آشا با بهره گیری از مجرب ترین کادر و بروزترین الگوهای گل آرایی و چیدمان، با کیفیت ترین تزیینات را به شما رائه می دهد.

این بخش شامل گل آرایی و چیدمان مسیر ورودی، میزهای مهمانان، جایگاه عروس و داماد، میزهای یادبود، میز شام و تمامی بخش های باغ و سالن می باشد که با توجه به سلیقه و انتخاب عروس و داماد و فصل برگزاری مراسم انجام می شود.

سفره خانه سنتی

یکی از ویژگی های برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار، استفاده از سفره خانه سنتی است. سفره خانه سنتی با ارائه انواع آش، سرو قلیان، انواع چای و دمنوش به همراه موسیقی کلاسیک و سنتی، این امکان را فراهم می کند تا بسیاری از مهمانان به خصوص سالمندان بتوانند زمانی را دور از هیاهوی داخل سالن اصلی، در آرامش سپری کنند.

گروه تشریفات آشا این امکان را قراهم کرده است تا در صورت تمایل، سفره خانه سنتی را در اختیار مهمانان عزیز شما قرار دهد.

سفره عقد

سفره عقد یکی ازسفره های سنتی ایرانی است که درمراسم عقد و یا هنگام عروسی پهن می شود وعروس و داماد برسر آن می نشینند و به خطبه عقد گوش میدهند. شش ظرف که هرکدام محتوی چیزی است و بیانگر آرزویی برای عروس و دامادهاست، قرار دارد. این ظروف معمولا شامل گردو، بادام، فندق، نان، نبات وتخم مرغ میباشند. درمیان این ظرف ها ازشیرینی ونان پنیرسبزی، جام هایی از عسل وماست که کنایه ای ازشیرینی وترشی کنارهم بودن  درزندگی مشترک می باشد قراردارد.

 گروه تشریفات آشا دارای انواع سفره عقد های اصیل ایرانی و مدرن می باشد. طراحان ما می کوشند تا بروز ترین ظروف، مجسمه ها، شمع ها، گل آرایی و حریر آرایی را در عین توجه به اصول سنتی ایرانی در سفره عقدهای خود استفاده کنند تا مورد رضایت شما عزیزان واقع شود.